Loader
photo photo

Program uzupełniający

Wszystkie zajęcia, oraz warsztaty prowadzone są w systemie dwujęzycznym, w języku polskim i angielskim. W przedszkolu Happy Hippo pracujemy w oparciu o uznane metody i programy nauczania.

Prowadzimy Liczne projekty związane z edukacją wielokulturową, przyrodą, nauką i sztuką, w ramach których podstawowe zajęcia dydaktyczne łączymy z atrakcyjną zabawą. Są to niepowtarzalne wydarzenia kulturalno-edukacyjne w których nasi wychowankowie biorą czynny udział.

Nasze ostatnie projekty:

  • Projekt „Nasza kula ziemska”
  • Projekt „Mały Artysta – wychowanie przez sztukę”
  • Projekt „Z techniką za pan brat”
  • Projekt „W świecie zoologii”
  • Projekt „Gdy zostanę Naukowcem”

Realizujemy cykliczny program Podróże Malucha dookoła świata. Poprzez zabawę poznają kulturę, zabytki i tradycje innych narodów. Zajęcia służą wzbogacaniu wiedzy, rozbudzeniu ciekawości i dobrej zabawie. Pomogą również w kształtowaniu szacunku do innych narodów.

Ponadto w przedszkolu Happy Hippo organizujemy: weekendowe pikniki rodzinne, olimpiady sportowe, wycieczki tematyczne oraz oczywiście imprezy okolicznościowe.

Nasze przedszkole odwiedzają liczni goście: aktorzy, muzycy, ludzie ciekawych zawodów. W Przedszkolu odbywają cyklicznie: spektakle teatralne, warsztaty przyrodnicze, koncerty edukacyjne. U nas każdy dzień jest nową przygodą.

W Przedszkolu Happy Hippo codziennie prowadzimy zajęcia z glottodydaktyki oraz dziecięcej matematyki.